Artikelen AV kerstdiner 2023

0
Britt Wijnen
De feestdagen komen er weer aan en daarom hebben we gisteravond met alle AV’ers en partners een heerlijk kerstdiner gehad bij restaurant West Singel. We hebben genoten van een vijf-gangendiner met bij elk gerecht een bijpassende wijn.

Na het diner gingen we als verrassing naar de WestWing Speakeasy Cocktailbar dat onder het restaurant is verstopt achter een boekenkast en is enkel te openen met een code. Ze hebben hier heerlijke cocktails en mocktails die je kan bestellen aan de bar. Hier hebben we gezellig met elkaar een drankje gedronken en de avond mee afgesloten!

We delen graag een selectie van de geschoten foto’s. Met trots en dankbaarheid kijken we terug op dit jaar en kunnen we niet wachten op wat 2024 ons gaat brengen. We wensen iedereen fijne kerstdagen!

Written by Britt Wijnen.

Recente artikelen

Onverwachts dubbel succes! En dát werd beloond met een heerlijke taart voor het hele team. Zo’n gebaar laat z...
Haar
De tijd gaat verrassend snel als je in de auto zit en luistert naar iets waar je actief aan meedoet. Dat merkte ...
Haar
De beste verkopers praten niet het meest, ze luisteren het best.
Haar