Succesverhalen Succesvolle samenwerking Isotron Systems en AV
0

Met veel plezier delen we het nieuws dat Jamal van Alebeek is gestart in zijn nieuwe functie als Lead Generation Specialist bij Isotron Systems.
In deze rol gaat Jamäl zich richten op het genereren van kwalitatieve leads en het optimaliseren van de commerciële funnel.
Isotron Systems B.V. is specialist in industriële automatisering en levert innovatieve oplossingen voor machine- en procesbesturing. Met hun focus op betrouwbaarheid en maatwerk maken ze hét verschil in de maakindustrie.
We wensen Jamäl heel veel succes en plezier in deze mooie uitdaging!
Bemiddeling door Megan Broekman
In samenwerking met Stijn van Stratum
Recente artikelen
AV Soulsessie: kernwaarden en gewaagd doel
Afgelopen dinsdag stond de tweede AV soulsessie van het jaar gepland. Een moment om samen stil te staan bij een ...
Haar
Succesvolle samenwerking Synerlogic B.V. en AV
Iris van Heesch gestart als Key Accountmanager bij Synerlogic B.V.!
Haar
Succesvolle samenwerking Isotron Systems en AV
Met veel plezier delen we het nieuws dat Jamal van Alebeek is gestart in zijn nieuwe functie als Lead Generation...
Haar